Блок живлення LED PS360/24-IP20
Код:
26231
1015
грн
Способи доставки
-
Адресна доставка, Нова Пошта1-3 дні
-
У відділення, Нова Пошта1-3 дні
Опис
Блок живлення має потужність 360 Вт при вихідній напрузі 24В постійного струму, а напруга живлення вироби лежить в діапазоні від 170 до 240 В. При рівні захисту IP20 він вважається одним з найбільш прийнятних варіантів для підключення різних світлодіодних стрічок. Даний БЖ має виключно пасивний спосіб охолодження за рахунок ряду отворів в металевому корпусі. Основною особливістю даної моделі є її невелика ширина, що дозволяє компактно розмістити виріб в необхідному місці. Представлений БЖ належить до категорії негерметичних виробів, тобто його не слід використовувати в умовах запиленості та підвищеної вологості приміщень.
Технічні характеристики LED PS360/24-IP20
Загальні характеристики
| Матеріал | Метал |
| Гарантія | 24 місяці |
Технічні характеристики
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Напруга | 170-240V |
| Потужність | 360Вт |
| Вихідний струм | 15А |
| Вихідна напруга | 24V |
Фізичні характеристики
| Висота, мм | 40 |
| Довжина, мм | 225 |
| Ширина, мм | 68 |
Фізичні характеристики
| Вага, гр | 320 |
Фотографії LED PS360/24-IP20
Вам може сподобатися
Ви дивилися
AXIS: все для ідеального освітлення
Пропонуємо вигідні умови для дизайнерів, архітекторів і забудовників. Знижки, персональні консультації та індивідуальні рішення для ваших проєктів.
Оперативно відправляємо замовлення в будь-який куточок країни. Співпрацюємо з надійними логістичними партнерами для вашої зручності.
Щоб залишити відгук Вам необхідно авторизуватися