Вуличний світильник SP18-30W 6400K
Код:
26205
Mastercard
Оплата картою
Mono
Оплата картою
Privat
Оплата картою
495
грн
Способи доставки
-
Адресна доставка, Нова Пошта1-3 дні
-
У відділення, Нова Пошта1-3 дні
Технічні характеристики SP18-30W 6400K
Загальні характеристики
| Тип | Вуличні прожектори |
| Стиль | Сучасний |
| Матеріал арматури | Алюміній |
| Колір арматури | Чорний і білий |
| Лампочки в комплекті | Є |
| Кількість лампочок | 1 |
| Тип монтажу | Зверху на площину |
| Дріт | 3x0,75 (24см) |
| Гарантія | 12 місяців |
Технічні характеристики
| Ступінь захисту, IP | IP66 |
| Напруга | 220V |
| Тип цоколя | Led-модуль |
| Макс. потужність лампи, Вт | 30 |
| Колірна температура | 6400K |
| Кут, градусів | 120 |
| Світловий потік, Lm | ≥2400 |
Фізичні характеристики
| Висота, мм | 28 |
| Довжина, мм | 173 |
| Ширина, мм | 150 |
Фотографії SP18-30W 6400K
Вам може сподобатися
AXIS: все для ідеального освітлення
Пропонуємо вигідні умови для дизайнерів, архітекторів і забудовників. Знижки, персональні консультації та індивідуальні рішення для ваших проєктів.
Оперативно відправляємо замовлення в будь-який куточок країни. Співпрацюємо з надійними логістичними партнерами для вашої зручності.
Щоб залишити відгук Вам необхідно авторизуватися