Блок живлення LED PS36/24-IP20-L
Код:
1716295
Опис
Компактний ультратонкий блок живлення постійної напруги 24V, призначений для підключення світлодіодних стрічок та LED-модулів малої потужності. Завдяки вузькому форм-фактору зручний для монтажу в нішах, меблях, профілях та обмежених просторах.
Для тривалої та стабільної роботи рекомендується використовувати блок живлення із запасом потужності 15–20% від фактичного навантаження.
Технічні характеристики LED PS36/24-IP20-L
Загальні характеристики
| Код | 1716295 |
| Матеріал | Метал |
| Гарантія | 12 місяців |
Технічні характеристики
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Напруга | 180–260V ~ 50Hz |
| Потужність | 36Вт |
| Вихідний струм | 1,5A |
| Вихідна напруга | 24V |
Фізичні характеристики
| Висота, мм | 17 |
| Довжина, мм | 260 |
| Ширина, мм | 17 |
Фотографії LED PS36/24-IP20-L
Вам може сподобатися
Ви дивилися
AXIS: все для ідеального освітлення
Пропонуємо вигідні умови для дизайнерів, архітекторів і забудовників. Знижки, персональні консультації та індивідуальні рішення для ваших проєктів.
Оперативно відправляємо замовлення в будь-який куточок країни. Співпрацюємо з надійними логістичними партнерами для вашої зручності.
Щоб залишити відгук Вам необхідно авторизуватися