Блок живлення LED PS30/12-IP20-R
Опис
Надійний блок живлення постійної напруги 12V, призначений для живлення світлодіодних систем та світильників малої потужності.
Драйвер забезпечує стабільну роботу LED-стрічок, модулів та декоративного підсвічування, захищаючи обладнання від перепадів напруги та перевантажень.
Для тривалої та стабільної роботи рекомендується використовувати блок живлення із запасом потужності 15–20% від фактичного навантаження.
Технічні характеристики LED PS30/12-IP20-R
Загальні характеристики
| Код | 1716291 |
| Матеріал | Метал |
| Гарантія | 12 місяців |
Технічні характеристики
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Напруга | 220–240V ~ 50/60Hz |
| Потужність | 30Вт |
| Вихідний струм | 2.5A |
| Вихідна напруга | 12V |
Фізичні характеристики
| Висота, мм | 30 |
| Діаметр, мм | 95 |
Фізичні характеристики
| Вага, гр | 160 |
Фотографії LED PS30/12-IP20-R
Вам може сподобатися
AXIS: все для ідеального освітлення
Пропонуємо вигідні умови для дизайнерів, архітекторів і забудовників. Знижки, персональні консультації та індивідуальні рішення для ваших проєктів.
Оперативно відправляємо замовлення в будь-який куточок країни. Співпрацюємо з надійними логістичними партнерами для вашої зручності.
Щоб залишити відгук Вам необхідно авторизуватися