LED стрічка LED LV-2835-120 IP20 3000K
Способи доставки
-
Адресна доставка, Нова Пошта1-3 дні
-
У відділення, Нова Пошта1-3 дні
Опис
Стрічка може бути розрізана на сегменти, по лінії відрізу відмічені на світлодіодним стрічці ножицями, без втрати їх працездатності. Не рекомендується використання даної стрічки в ванній кімнаті та інших приміщеннях з підвищеною вологістю. Можлива також регулювання яскравості світла за допомогою підсвічування.
Світлодіодна стрічка LED LV-2835-120 3000K рекомендується для освітлення інтер'єрів будинків, квартир, кафе, ресторанів, готелів. Розміщується в нішах декоративного підсвічування багаторівневих стель або в лінійних світильниках виготовлених на основі алюмінієвих профілів з розсіюючими лінзами.
Технічні характеристики LED LV-2835-120 IP20 3000K
Загальні характеристики
| Тип | LED |
| Тип світлодіода | SMD2835 |
| Гарантія | 24 місяця |
Технічні характеристики
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Напруга | 12V |
| Колірна температура | 3000К |
| Потужність | 14Вт |
| Індекс передачі кольору, RA | >85 |
| Світловий потік, Lm | >2650 |
| Кратність різання | 2.5 см (3 світлодіода) |
| Кількість світлодіодів на м | 120 |
Фізичні характеристики
| Ширина, мм | 8 |
| Довжина бобіни, м | 5 |
Фотографії LED LV-2835-120 IP20 3000K
Вам може сподобатися
- New
- New
- New
- New
- New
- New
AXIS: все для ідеального освітлення
Пропонуємо вигідні умови для дизайнерів, архітекторів і забудовників. Знижки, персональні консультації та індивідуальні рішення для ваших проєктів.
Оперативно відправляємо замовлення в будь-який куточок країни. Співпрацюємо з надійними логістичними партнерами для вашої зручності.
Щоб залишити відгук Вам необхідно авторизуватися