LED стрічка LED LV-2835 COB IP20 3000K
Код:
1697060
Технічні характеристики LED LV-2835 COB IP20 3000K
Загальні характеристики
| Код | 1697060 |
| Тип | LED |
| Тип світлодіода | SMD2835 |
| Гарантія | 24 місяця |
Технічні характеристики
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Напруга | 12V |
| Колірна температура | 3000К |
| Потужність | 10Вт |
| Індекс передачі кольору, RA | >85 |
| Світловий потік, Lm | >2400 |
| Кратність різання | 2.5 см (6 світлодіодів) |
| Кількість світлодіодів на м | 320 |
Фізичні характеристики
| Ширина, мм | 8 |
| Довжина бобіни, м | 5 |
Фотографії LED LV-2835 COB IP20 3000K
Вам може сподобатися
- New
- New
- New
- New
- New
- New
AXIS: все для ідеального освітлення
Пропонуємо вигідні умови для дизайнерів, архітекторів і забудовників. Знижки, персональні консультації та індивідуальні рішення для ваших проєктів.
Оперативно відправляємо замовлення в будь-який куточок країни. Співпрацюємо з надійними логістичними партнерами для вашої зручності.
Щоб залишити відгук Вам необхідно авторизуватися