LED стрічка LED LV-2835-120 IP44 3000K
Способи доставки
-
Адресна доставка, Нова Пошта1-3 дні
-
У відділення, Нова Пошта1-3 дні
Опис
IP44. Стрічка може бути розрізана на сегменти, по лінії відрізу відмічені на світлодіодним стрічці ножицями, без втрати їх працездатності. Можлива також регулювання яскравості світла за допомогою підсвічування.
Світлодіодна стрічка LED LV-2835-120 3000K рекомендується для освітлення інтер'єрів будинків, квартир, кафе, ресторанів, готелів. Розміщується в нішах декоративного підсвічування багаторівневих стель або в лінійних світильниках виготовлених на основі алюмінієвих профілів з розсіюючими лінзами.
Технічні характеристики LED LV-2835-120 IP44 3000K
Загальні характеристики
| Код | 1697054 |
| Тип | LED |
| Тип світлодіода | SMD2835 |
| Гарантія | 24 місяця |
Технічні характеристики
| Ступінь захисту, IP | IP44 |
| Напруга | 12V |
| Колірна температура | 3000К |
| Потужність | 14Вт |
| Індекс передачі кольору, RA | >85 |
| Світловий потік, Lm | >2650 |
| Кратність різання | 2.5 см (3 світлодіода) |
| Кількість світлодіодів на м | 120 |
Фізичні характеристики
| Ширина, мм | 8 |
| Довжина бобіни, м | 5 |
Фотографії LED LV-2835-120 IP44 3000K
Вам може сподобатися
- New
- New
- New
- New
- New
- New
AXIS: все для ідеального освітлення
Пропонуємо вигідні умови для дизайнерів, архітекторів і забудовників. Знижки, персональні консультації та індивідуальні рішення для ваших проєктів.
Оперативно відправляємо замовлення в будь-який куточок країни. Співпрацюємо з надійними логістичними партнерами для вашої зручності.
Щоб залишити відгук Вам необхідно авторизуватися