LED стрічка LED WYJ-2835-120 3000K
Способи доставки
-
Адресна доставка, Нова Пошта1-3 дні
-
У відділення, Нова Пошта1-3 дні
Опис
Гнучка друкована плата із самоклейною зворотною стороною. Скотч 3M. Стрічку можна розрізати на сегменти по лінії відрізу, позначеній ножицями на світлодіодній стрічці, без втрати її працездатності. Не рекомендується використовувати цю стрічку у ванній кімнаті та інших приміщеннях з підвищеною вологістю. Також можливе регулювання яскравості світіння за допомогою димера.
Світлодіодна стрічка LED WYJ-2835-120 3000K рекомендується для освітлення інтер'єрів будинків, квартир, кафе, ресторанів, готелів. Вона розміщується в нішах декоративного підсвічування багаторівневих стель або в лінійних світильниках, виготовлених на основі алюмінієвих профілів з розсіюючими лінзами
Технічні характеристики LED WYJ-2835-120 3000K
Загальні характеристики
| Тип | LED |
| Тип світлодіода | SMD2835 |
| Гарантія | 24 місяця |
Технічні характеристики
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Напруга | 24V |
| Колірна температура | 3000К |
| Потужність | 12Вт |
| Індекс передачі кольору, RA | >85 |
| Світловий потік, Lm | >3150 |
| Кратність різання | 4.5 см (5 світлодіодів) |
| Кількість світлодіодів на м | 120 |
Фізичні характеристики
| Ширина, мм | 10 |
| Довжина бобіни, м | 20 |
Фотографії LED WYJ-2835-120 3000K
Вам може сподобатися
- New
- New
- New
- New
- New
- New
- New
Ви дивилися
- New
AXIS: все для ідеального освітлення
Пропонуємо вигідні умови для дизайнерів, архітекторів і забудовників. Знижки, персональні консультації та індивідуальні рішення для ваших проєктів.
Оперативно відправляємо замовлення в будь-який куточок країни. Співпрацюємо з надійними логістичними партнерами для вашої зручності.
Щоб залишити відгук Вам необхідно авторизуватися